פנטזיה שלי


מתוק שלי, זה לא טוב שאתה חולה. אתה פשוט חייב להזיע קצת, הכי טוב לעשות את זה עם בחורה חמה – אני מדברת על עצמי כרגע. אמרתי לך אני אוהבת להיות אקטיבית בזמן סקס. אז זה שאתה כרגע חלש, זה אפילו טוב. זה אומר שאם הייתי רוצה לפתה אותך, הייתי עושה את זה בשמחה. הייתי מפשיטה אותך ואז הייתי מלקקת ומלטפת כל חלק בגוף שלך ואז הייתי מזמינה אותך למיטה.

בגלל שאתה חלש עכשיו אתה לא תוכל להתנגד לרצונות שלי, לפנטזיות שלי. אני רוצה ללקק אותך מהרגליים ועד הראש, ללקק את הגב ואת הצוואר. את החזה שלך, רגליים ואפילו את התחת שלך. ואם אתה תתנהג יפה, אז גם את הזין שלך. בהתחלה ללקק אותו, למצוץ, לתפוס את הראש עם השפתיים ואז להביט בעיניים שלך עם מבט מחרמן. אני יעזור לעצמי עם יד ימין. אני כבר מזמן רטובה, אני מרגישה פעימות של הכוס שלי ואני כבר רוצה להרגיש אותו בפנים.

אני בשמחה התיישב על הזין שלך מלמלה ובהתחלה התנועות שלי יהיו איטיות, כי אני רוצה שתתפוס את הקצב שלי. כי אני רוצה שתעזור לי. אז אני יתחיל לרדת עליך עם הטוסיק שלי. הכוס שלי ילטף את הזין והשדיים שלי יקפצו מול העיניים שלך. גל של תשוקה לוקחת אותי ואני מגבירה את הקצב. אני לא חושבת על כלום, הרצון שלי לקבל תענוג מקסימלי נותן לי יותר כוח. אני מרגישה שהאורגזמה שלי מתקרבת וכל מה שאני חושבת עליו זה איך להעריך את הנאה שלי. חום עובר דרך כל הגוף שלי ואני מרגישה שאני הולכת להתפוצץ מתענוג. זין שלך גודל ואני מרגישה את זה עם הכוס שלי.

אני מגבירה את הקצב עוד יותר…גם אתה….ואז אני מתחילה לרעוד מהאורגזמה, באותו הרגע הרגשתי זרע שלך ממלא את הכוס. אני נופלת עליך בלי כוחות ומתחילה לנשק את הפנים שלה. כן…ככה אני רוצה שהמפגש האינטימי שלנו יעבור.