פה אסיר תודה

אני עומדת על הברכיים, לבושה רק בגרביונים ועקבים שחורים וזין שלו בפה. הוא מחזיק את היד על רשי בלי לתת לי לברוח ומזיין את הפה שלי. הוא מחדיר את הזין שלו עמוק לתוך הגרון שלי, אני מחזיקה מעמד כי אין לי בררה אחרת. ברגע שאני מרגישה שאני נחנקת הוא משחרר את הראש שלי ומפסיק עם התנועות.

אני משחררת את הזין מהפה, לקוחת נשימות קצרות בזהירות ואז ישר טופסת את הראש עם השפתיים וממשיכה למצוץ. אני מחבקת אותו על הטוסיק שלו ומנסה להזיז עם הראש כמה שיותר מהר. מנסה לבלוע את הזין הענק שלו כמה שיותר עמוק, אבל מצליחה להכניס רק חצי. הוא מבין שקיבלתי מנוחה ודוחף את הזין שלו עוד יותר עמוק והאשכים שלו שוב מכים לי על הסנטר.

אני מרגישה שהוא מוכן לגמור, אבל הוא רוצה להאריך את הנאה. הוא יורד לספה ופורש את הרגליים שלו רחב. כבר אחרי שניה הייתי לידו מלקקת לו את האשכים ואת הזין שלו לכל האורך.

"כל הכבוד מתוקה" – הוא אומר לי ואני ממשיכה עם אנרגיות כפולות את המציצה שלי בזמן שאני מנסה להסתכל לו בעיניים.

אחרי מספר דקות אני עדיין עומדת על ארבע, אבל עם התחת למלה והוא חודר עם הזין שלו לתוך הכוס שלי. הידיים שלו לוחצים את התחת שלי חזק יותר כל רגע. אני מבינה שעוד רגע הכל יגמר. אני מחליקה מהזין שלו, מסתובבת מהר, אבל לא מספיקה לפתוח את הפה והוא משפריץ זרם חזק של זרע על הפנים.