לילה ראשון ביחד

יצאנו איתו כבר הרבה מאוד, הוא היא יותר מבוגר ממני ב-7 שנים. העברנו הרבה זמן ביחד, אבל מה שלא היה לנו זה סקס. אני באותה התקופה עדיין לא הייתי מוכנה לאבד את הבתולים שלי. הוא לא לחץ על וחיכה בסבלנות עד שאני אהיה מוכנה. ראיתי שהוא כל הזמן מנסה להחזיק את עצמי, כדי לא להכניס את הידיים מתחת לחולצה שלי. סוף סוף החלטתי שאני מוכנה לזה ואני רוצה לספר על המפגש האינטימי הראשון שלנו.

זה היה אצלו בבית, הוא עזר לי עם הכנה לסמינר. בשלב כלשהו התחלנו להתנשק. הוא הכניס את הידיים שלו מתחת לחולצה שלי והתחיל ללטף את הגוף שלי. התחלתי לאבד את הראש, אבל אז הוא עצר.

"מצטער, לא רציתי…."

"לא נורא, אני חושבת שהגיעה הזמן"

"באמת? אז את לא נגד?"

"לא, אני רוצה סקס ורק איתך"

הוא חייך, הרים אותי ולקח למיטה.

"אני מפחדת קצת" – אמרתי לו

"אל תדאגי, אני אהיה עדין, ההיכר תשתחררי"

הוא התחיל להפשיט אותי, בהתחלה הוא הוריד את החולצה ואז גם את החזייה. הוא נישק את השדיים שלי.

"יש לך גוף מדהים" – הוא לחש לאוזן שלי והתחיל לכסות את שדיים שלי בנשיקות. הרגשתי זרמים של חשמל עוברים דרך הגוף שלי. אז הוא התחיל לנשוך את הפטמות שלי שכבר היו קשות. כבר הייתי בשיא של הנאה שלי הוא התחיל לרדת למטה, אבל ברגע שהוא הגיעה לחצאית שלה ההתרגשות שלי התחילה להתקלף בפחד. הוא הרגיש את השינוי במצב רוח שלי.

"מה קרה?" – הוא שאל אותי

אני מפחדת, אני …מתביישת קצת. אף פעם לא היינו כל כך רחוק…."

"אל תפחדי קטנה שלי. אין שום דבר רע להיות ערומה מולי"

"אבל הגוף שלי לא משלום, מה אם לא יהיה לך נעים להסתכל עלי?"

"את מושלמת" – הוא חייך – "תשתחררי ותהני"

נרגעתי וחזרתי לרגשות הנעימות שהרגשתי דקה לפני. הוא הוריד ממני את החצאית ביחד עם התחתונים. סגרתי את הרגליים כי עדיין התביישתי קצת, אבל הוא פתח אותם רחב אז הוא ירד למטה וליקק את החור שלי. כבר הייתי רטובה מאוד, אבל הלשון שלו גרם לי להירטב עוד יותר. היא ליקק אותי וגם החדיר את הלשון בפנים. זה היה כל כך נעים שהתחלתי לגנוח. אז הוא התחיל ללקק את הדגדגן שלי והאצבע שלו חדרה בפנים הוא זיין אותה ככה במהירות והאורגזמה הגיעה במהר מאוד. כאשר חזרתי לעצמו הוא כבר היה ערום. הייתי בטוחה שיש לו זין גדול, אבל בחיים לא הייתי מנחשת עד כמה.

"איזה גדול…"

"אין לך מה לפחד, אני יהיה זהיר וידאג לא להכאיב לך"

הוא שוב פעם פתח את הרגליים שלי והתחיל לנשק אותי, במקביל הזין שלו התחיל להיכנס בפנים. אז הוא הגיע לקרום הבתולים, חיבקתי אותו חזק.

"מצטער" – אז הוא חדר חזק ועד הסוף. צרחתי חזק והשארתי לו כמה שריטות על הגב. זה היה כל כך כואב שניסיתי לזרוק אותו ממני. דמעות כיסו את העיניים שלי.

"תראגי מתוקה שלי, הכל מאחור. הכאב יעבור" – הוא ניסה להרגיע אותי ואם הזמן הכאב עבר והחרמנות חזרה. רציתי להרגיש אותו בפנים, רציתי שהוא יזיין אותי חזק.

"קח אותי" – לחשתי לו וישר התחלתי להסמיק. הוא התחיל את התנועות שלה, כבר לא כאב לי, זה היה נעים מאוד. גנחתי כמו משוגעת ודי מהר הגענו לאורגזמה. אז הוא נשכב לידי.

"את יודעת, זה לא הכל" – אמרתי לו. לקחתי את הזין שלו ביד, הוא כבר היה מוכן להמשך. התחלתי ללקק את הראש שלו, אז לקחתי אותו לתוך הפה והתחלתי למצוץ לו. עזרתי לעצמי עם היד, כי לא יכולתי להכניס את כל הזין בפנים. אז עלה לי רעיון וניסיתי להכניס אותו לתוך הגרון והצלחתי. זה הפתיעה אותי שאין לי רצון להקיא. עשיתי ככה עד שהוא לא תפס את סדינים והוציא צעקה חזקה. בלעתי את כל הזרע וליקקי את הזין שלו.

"איפה למדת לעשות ככה?"

"שום מקום, קראתי כמה כתבות בנושה"

"תודה"

אחרי זה התחבקנו ונרדמנו.