הכל התחיל מחיוך


הכל קרה כאשר הייתי בדרך מעבודה. כבר היה ערב יחסית מאוחר. בדרך לתחת אוטובוס ראיתי בחור מאוד יפה. הוא חייך לי ואני חייכתי לא בחזרה והמשכתי לתחנה. כאשר כבר הייתי בתחנה, עצר מולי רכב. אותו בחור היה על ההגה.
-"צריכה טרמפ?" – הוא שאל אותי

-"למה לא" – עניתי
התיישבתי ברכב שלו וריח של הבושם שלו שיגעה אותי והחיוך גרם לראש שלי להסתובב. הרגשתי צמרמורת בכל הגוף. למרות שאני אישה נשואה חיי הסקס שלי ושל בעלי לא היו מספקים בכלל. בגלל זה כאשר הסתכלתי על הגבר הצעיר והסקסי הזה הרגשתי שאני מתחרמנת. הוא  שם את יד שלו על הברך שלי והתחיל ללטף את הרגל. לאט לאט  היד שלו עלתה יותר למעלה אל הכוס שלי. לא התנגדתי לזה,ההפך פתחתי את הרגליים יותר רכב ונתתי לו חופש לעשות מה שהוא רוצה. זה בדיוק מה שהוא רצה לראות, הוא פנה לסמטה שקטה, עברנו למושבים אחוריים והתחלנו להתנשק. 
השפתיים שלו היו כל כך מתוקים והלשון שלו היה מהיר. הידיים שלו הפשיטו אותי בזריזות ואני התחלתי להפשיט אותו. היה לו חזה מאוד שעיר, תמיד אהבתי גברים כאלה. ירדתי אל הפטמות שלו והתחלתי ללקק. הוא רצה יותר וישר נתן לי להבין את זה. הוא הוריד את הראש שלי למטה. דרך התחתונים שלו ראיתי זין ענק. שחררתי אותו וישר התנפלתי עליו עם השפתיים שלי. התחלתי לבלועה אותו עמוק, אחרי זה ליקקתי את הראש. התנועות שלי היו מהירות מאד והידיים שלי ליטפו את הביצים שלו. הרגשתי שהזין שלו עומד כמו אבן. הבנתי שהוא רוצה לגמור לתחת שלי
-"ומה איתי?" – שאלתי אותו
-"תתיישבי" – הוא ענה לי. 
התיישבתי על הזין שלו, הרגשתי איך הוא חודר בפנים. זה לא היה קשה, כי הכוס שלי היה רטוב מאוד. התחלתי לרכב עליו. למרות שהייתי נמוכה התקרה של הרכב לא איפשרה לי לעלות עד המקסימום. רציתי לזיין אותו עוד יותר חזק. כל המיצים שלי נזלו למטה, היה ריח של סקס ברכב. הרגשתי את עצמי כמו משוגעת.
-"כן מתוקה, יותר מהר" – הוא צעק לי -" כלבה טובה, תקפצי על הזין שלי" 
השדיים שלי קפצו בקצב שלנו. הוא תפס פטמה אחד והתחיל למצוץ. הידיים שלו הלבישו אותי על הזין שלו. לא יכולתי יותר….הכוס שלי פעם בקצב הלב. הזין שלו היה קשה כמו אבן….
"אני גומר!" – הוא צעק לי
"כן, גם אני, על תעצור, עוד קצת!"
גמרנו ביחד, הרגשתי איך הכוס שלי מתמלא בנוזל חם.

רוצים לשמוע עוד? לבנות כאן יש הרבה סיפורים כאלה.